Uprednostňujete sex na priváte alebo u vás doma?

Dostali ste chuť na sex, ale neviete sa rozhodnúť, či si zavolať escort službu k sebe domov alebo sa stretnúť so slečnou na priváte? Obe miesta majú svoje výhody aj nevýhody a je len na vás, ktorý priestor uprednostníte. My vám s výberom pomôžeme.

Prečo ísť na privát

breasts-1008881_640Ak bývate v byte s viacerými ľuďmi, vhodnejšie je dohodnúť sa na priváte. Vyhnete sa tak predstavovaniu alebo aj napríklad nečakanému príchodu jedného z vašich spolubývajúcich.

Jedným z dôvodov, prečo neostať doma, môže byť túžba po dobrodružstve. Nový priestor vo vás môže vyvolať napätie a vzrušenie z niečoho nového, neprebádaného, čo vás vyburcuje k lepšiemu výkonu a vymaní vás zo stereotypu.

Anonymita nadovšetko

Pri stretnutiach s partnerom asi každému z nás záleží na dodržaní anonymity. Sex na priváte v Bratislave alebo inom meste bude určite anonymnejší, ako keď si zavoláte slečnu k sebe domov. Netreba totiž zabúdať na zvedavé oči susedov či nečakané prepadovky známych.

Pozvite dámu k sebe

Privát však nesadne každému. Môžete sa cítiť znevýhodnene v situácii, kedy vy priestor nepoznáte, kým slečna naopak áno.

Zavolajte si preto dámu k sebe domov. V známom priestore sa uvoľníte a naberiete odvahu, ktorá by vám chýbala na cudzom byte.

Spravte kompromis a choďte na hotel

Ak máte s privátom zlé skúsenosti a ani domov si nechcete priviesť cudziu návštevu, riešením pre vás môže byť hotel.

Prenajmite si izbu na jednu noc a využite všetky výhody hotelového ubytovania, ktoré sa vám ponúkajú. Užite si spoločný horúci kúpeľ alebo len sprchu, prípadne choďte spolu do sauny alebo bazéna. Dajte si drink v bare a užite si poriadny sex na posteli s baldachýnom.

Ak neviete, ktorá z možností je pre vás tá pravá, vyskúšajte postupne všetky a uvidíte, ktorá vám najviac sadne.