Kam na veľkoformátovú tlač v Bratislave?

Viete, čo je veľkoformátová tlač? Sú to len billboardy? Kde mi vytlačia takto obrovský materiál? Musím mať už pripravený podklad? Ako to bude vyzerať keď to vytlačím? Kam na veľkoformátovú tlač v Bratislave? Tieto a ďalšie otázky možno trápia aj práve vás a dnes vám prinášame všetky odpovede.

 Medzi veľkoformátovú tlač sa okrem billboardov a megabordov zaraďujú všetky formáty nad rozmer A3.Takže aj veľký plagát v rozmere A2 by sme mohli zaradiť medzi veľkoformátovú tlač. Takmer v každej tlačiarenskej prevádzke vám vytlačia materiál na rozmer A3 ale len v minimálnom počte väčší. Kde je to správne miesto na veľkoformátovú tlač v Bratislave? Čítajte ďalej

 Materiál na veľkoformátovú tlač

Vo väčšine prípadov máte vopred pripravené podklady na tlač. Môže sa však stať, že idete niečo tlačiť prvý raz a nepoznáte žiadneho dizajnéra, ktorý vám materiály pripravil vo formáte určenom na tlač a vy neviete ako začať. Odporúčame navštíviť Printstudio, v ktorom sa v každej prevádzke nachádza grafik, ktorým podklady pripraví prípadne upraví tak, aby neprišlo k chybe pri tlači.

RGB alebo CMYK

Vybrať správnu prevádzku na veľkoformátovú tlač v Bratislave nie je vôbec jednoduché. Ponúk je veľa no nie každá je tá správna. V dobrej pobočke by vám pred tlačou mali skontrolovať formát v akom máte materiály. RGB je totiž určený na prácu v online svete a CMYK je formát určený na tlač. V opačnom prípade by prišlo k zlému formátovaniu farieb a k zlému konečnému výsledku. Okrem toho myslite aj na materiály, ktoré používate ako podklad na tlač. Musíte si vopred rozmyslieť či sa púšťate do outdooru alebo indooru.

Kde nájdem najlepšiu veľkoformátovú tlač v Bratislave?

Po dlhšom prieskume sme vybrali ako víťaza v kategórii spoľahlivosti a dostupnosti Printstudio.  Veľa pobočiek, vyškolený a odborný pracovný tím v každej pobočke a hlavne schopnosť vytvoriť ten najlepší výstup. Okrem toho ochota rýchlo pracovať a splniť vaše požiadavky je ich výhoda. Ak ste doteraz nevedeli čo je veľkoformátová tlač a kam ísť ak hľadáte veľkoformátovú tlač v Bratislave, veríme, že ste našli na všetko odpovede.