Zvoľte si dvere také, aké chcete

Zvoľte si dvere také, aké chcete

Jedno otrepané príslovie hovorí, že vstupné dvere do domu sú vašou vizitkou. Prvý dojem urobíte len raz, tak prečo zo svojich vstupných dverí neurobiť originál, ktorý bude ladiť nielen s domom, ale aj s vašou osobnosťou?

Výrobcovia vstupných dverí sa dnes predháňajú v ponuke úprav na mieru.  Od farieb a špeciálnych fólií cez desiatky typov skiel až po detaily typu klopadiel alebo priehradiek na poštu.

Pri výbere vchodových dverí čoskoro narazíte na to, že nie všetky dverné výplne umožňujú použitie farieb presne podľa vašich predstáv. Výrobcovia totiž dobre poznajú limity materiálov a vedia, že napríklad použitie drevených dekorov nie je pre lacnejšie plastové dvere príliš vhodné.

Výber dekoru vždy konzultujte priamo s výrobcom dverí.  Ten Vám dá záruku, že zvolený dizajn nijako neovplyvní správnu funkciu vstupných dverí. Podľa možnosti úprav vzhľadu poznáme tieto dverné výplne:

Základné plastové dvere s výplňami z ABS plastov

V najlacnejšej kategórii plastových vstupných dverí vládne biela farba. Čokoľvek iné, napríklad často žiadaná imitácia dreva, totiž výrazne zvyšuje mieru pohlcovania slnečného žiarenia a zvyšuje tepelnú rozťažnosť výplne. Použitie fólií s imitáciou dreva je tak výrazne obmedzené.

Plastové dvere s výplňami z HPL dosiek

Takmer neobmedzený počet kombinácií dekorov dreva alebo farebných nástrekov

Plastové dvere s GFK výplňou

Novinka na trhu dverových výplní hrá medzi výplňami pre plastové dvere prím čo sa týka vzhľadu. Pôsobí nevšedne, originálne a elegantne.

Doprajte si na výber vstupných dverí dostatok času a porovnajte ponuky viacerých výrobcov i dodávateľov.  Ľahko tak zistíte, že napríklad práve na nadštandardných úpravách môžete výrazne ušetriť.