Vyberte si z viacerých typov brán Hörmann

Výber vhodnej brány je ovplyvňovaný viacerými faktormi. Je dôležité, aby svojim majiteľom slúžila aj pri nízkej spotrebe energie dlhodobo na desiatky rokov a bola odolná voči nepriaznivému počasiu aj nezvaným hosťom. Práve z toho dôvodu sa oplatí investovať do skutočne kvalitnej garážovej brány. Významnú rolu pri výbere brány hrá aj jej samotný dizajn a prevedenie, ktoré má harmonizovať so štýlom celého domu a pozemku.

Spolu s garážovou bránou Hörmann jej majitelia získavajú aj rokmi overenú záruku bezpečnosti, kvality a komfortu pri používaní, čo značí celosvetovo veľké množstvo spokojných zákazníkov.

 

Pre individuálne potreby majiteľov sú prispôsobené aj viaceré typy Hörmann brán.

Hörmann sekcionálne garážové brány sa otvárajú zvislo pod strop, čím sa šetrí priestor v garáži aj pred ňou. Ich veľkým plusom je taktiež fakt, že sa dajú inštalovať do takmer každého garážového otvoru.

Táto nemecká značka je ponúkaná vo viacerých formách. Maximálnu izoláciu vedia zaručiť dvojstenné brány LPU. Pri samostatne stojacej garáži si môžete zvoliť jednostrannú bránu LPE bez extra izolácie, avšak s možnosťou širokého výberu klasických brán s rôznymi šírkami, moderných brán s dekoratívnymi oknami alebo oceľových sekcionálnych brán s viacerými povrchovými prevedeniami. LTH prevedenie brány v klasickom alebo ozdobnom dizajne nepochybne oceníte, ak uprednostňujete naturálny štýl.

 

Ďalšou variantou sú posuvné sekcionálne garážové brány s možnosťou ručného ovládania alebo s nastavením hnacieho systému. Otvára sa do bočnej strany, čím sa naskytá možnosť využitia stropu garáže na iné, napríklad odkladacie účely. Výhodou posúvania nabok je aj rýchlosť otvárania a taktiež skutočnosť, že bránu nie je nutné otvárať úplne, ale v prípade potreby len sčasti, a to nezávisle od toho, či je brána ovládaná ručne alebo hnacím systémom.