V montovanej hale nesmie chýbať sendvičový panel

V montovanej hale nesmie chýbať sendvičový panel

Montované haly sa najčastejšie využívajú ako výrobné, administratívne haly či sklady a predajné centrá. Skladajú sa z oceľovej konštrukcie zväčša rámového typu, ktorá je opláštená špeciálnymi sendvičovými panelmi. Sendvičové panely sú unikátnym oplášťovacím materiálom skladajúcim sa z vnútorného a vonkajšieho krycieho plechu a vnútornej izolačnej polyuretánovej peny s hrúbkou 10-12 cm. Jej presná hrúbka sa odvíja od nárokov na izoláciu. Práve sendvičové panely v súčasnej dobe mimoriadne vynikajú svojimi tepelno-izolačnými vlastnosťami v porovnaní s napríklad takým polystyrénom.

So sendvičovým panelom aj ušetríte
Výnimočné protipožiarne vlastnosti sendvičových panelov zaisťujú maximálne využitie tohoto oplášťovacieho materiálu pre všetky typy montovaných hál akéhokoľvek priemyselného využitia. Medi nepopierateľné výhody sendvičových panelov patrí takisto aj fakt, že nevyžadujú žiadnu extra údržbu. Stačí ich sem-tam podrobiť bežnému umytiu a hala je spokojná. Spokojná bude rovnako aj peňaženka majiteľa, pretože aj týmto spôsobom sa znižujú prevádzkové náklady haly.

Nie je hala ako hala
Každú halu si môžete vďaka výberu farebných sendvičových panelov prispôsobiť aj farbám firmy či okoliu. Tak sa nestane, že sa práve vaša hala stratí medzi ostatnými a skončíte ako nudná radová výstavba. Aj halu dokážete odlíšiť a upútať ňou pozornosť. Je pravda, že farebné a dizajnové variácie sú ponúkané za príplatok, ale výsledný efekt stojí za to, aby ste si trocha priplatili.