Tantrická masáž

Tantrická masáž

Som typ človeka, ktorý dlho neobsedí na jednom mieste a rád skúša čo život všetko ponúka. Vo vzťahoch som si toho užil pomerne veľa a so sexom som začal dosť skoro, ešte na začiatku puberty. Vždy ma lákali hnedovlásky a ked’ mali ešte k tomu čokoládovo-hnedú pokožku, dlho netrvalo a hned’ som po takej spolužiačke či kamoške vyštartoval. Nie vždy mi podľahli, ale musím poznamenať, že som si toho v posteli odžil veľa. Spal som s desiatkami žien. Boli medzi nimi mladé či mladšie, no najviac ma rajcovali ženy okolo 27-30 tky. Ženy ktoré už vedeli, čo v posteli majú rady a svoju sexualitu brali ako úplne prirodzenú vec.

woman-759688_960_720Jedného takého dňa som surfoval na webe, a prezeral si stránky. No dobre, pozeral som porno. Nič nezvyčajné na chlapa, nie? Po tom, čo som si pozrel nové videá v mojej obľúbenej rubriky MILF, presne ten typ žien ktoré som spomínal, som okno zatvoril a išiel som pozatvárať všetky prostaty, zväčšenia penisov a iné okná, ktoré mi vždy automaticky vybiehali. Jedno som ale nechal otvorené. Písalo sa v ňom, o tantre. Ževraj tantrická masáž v mojom meste je presne to, čo hľadám. Nevedel som, či majú pravdu, lebo tatru som dovtedy nikdy nevyskúšal a tak som nemohol povedať že zavádzajú. Prišlo mi to ako d’alšia skvelá vec, ktorú treba vyskúšať. Prezrel som si ich chutnú stránku s ešte chutnejšími kočkami a šiel som spať.

Musím sa priznať, jedna slečna z toho webu ma prenasledovala v myšlienkach ešte peknú dobu. Samozrejme mala hnedé vlasy, ktoré prepletal červený melír, a vyzerala trochu orientálne a žensky zároveň. Nevedel som čo od toho môžem očakávať, nakoľko ako som spomínal, o tantre som nič nevedel. Na ich stránke sa písalo o absolútnom uvoľnení, prebudení sexuality a uspokojení. Žeby orientálny bordel? Presvedčím sa ja veru sám.

Ešte v ten týždeň som do podniku zavolal a opísal som im tú kočku z webu, s ktorom by som tantrickú masáž chcel zažiť. Povedali že sa volá Ria, a že bude na mňa čakať v daný čas. Ked’ nastal deň D, a teda ja som mal zažiť toto orientálne dobrodružstvo, hodil som si sprchu, navoňal sa, a doslova som upaloval do salónu, aký som bol vzrušený.
Po príchode do lokálu som sa zvítal s recepčnou, ktorá mi dala klúč od skrinky, uterák a župan. Mám si vraj dať sprchu a vojsť do vedľajšej miestnosti. Paráda, povedal som si. Jednu som si predchvíľou dal, a teraz sa mám močiť znova. Ale nedbal som, dal som si rýchlu sprchu ešte raz, ved’ som sa aj trochu pri tom náhlení spotil. Asi vedia čo robia. Pomyslel som si. Po takejto rýchlovke som vyliezol zo sprchy a prešiel do vedľajšej miestnosti. Nebola tam posteľ, ani gauč, iba veľký huňatý koberec v strede miestnosti. Sadol som si teda naň a čakal. Nečakal som ani minútu, a hned’ za mnou prišla presne tá slečna z webu, akú som do telefonu opísal recepčnej. Usmiala sa a podala mi ruku. Predstavila sa mi, a pomaly mi vyzkliekla župan. Ostal som nahý. Ria mala len nohavičky a kožušinový top. Alebo čo to bolo. Na ušiach nejaké indiánske pierka, a jedno veľké v ruke. Začala ma hladkať a škrabkať po chrbte. Ľahol som si. Pomaly ma začala masírovať rukami, a zapájala do masáže aj rôzne mäkké predmety ako pierka, kožené nástroje a tak. Ani neviem kedy presne, ale počas tejto masáže si dala dole top, a prechádzala mi po chrbte len bradavkami. Viete si predstavil ako toto rychlo muselo zbehnúť, ked’ som si ju potom otočil k sebe, strhol jej nohavičky, a zasunul do nej môj tvrdý úd. Mokro bolo všade, koberec by mohli žmýkať. “Masáž” sme ukončili jemným hladkaním, a Ria sa ma opýtala či prídem znovu. Sakramentsky sa mi to páčilo, ale kedže som si vtedy čerstvo začal s mojou kolegyňou, nevedel som či by to bolo úplne kóšer. Síce som sa nakoniec s kolegyňou nedal dokopy, Riu som však odvtedy nenavštívil. Možno niekedy v budúcne.