Spoznajte čaro tantra masáže

Spoznajte čaro tantra masáže

Rozkoš z masáže je všeobecne známa. Nehovoriac, ak ide o erotickú masáž. Dnes sa pozrieme na umenie sexy kúziel pochádzajúcich z filozofie tantry.

Erotická masáž ako meditácia? Áno. Masírovaný aj masér si užívajú prítomnosť a dotyky toho druhého, odovzdávajú sa okamihu a energii rozvádzanej do celého tela. Nejde len o fyzickú rozkoš a vzrušenie, ale hlavne o otvorenosť voči pocitom vlastným aj partnerovým, teda duchovné spojenie.

Čo je tantra?

Všeobecne tantra zodpovedá ženskému princípu, znamená akési prepájanie celku, rozširovanie sa do priestoru. Týka sa to našej životnej energie, živosti a sily ako takej. Pozýva nás k rozšíreniu extatického sexuálneho zážitku do celého tela. V tej súvislosti sa hovorí o takzvanej extáze či celotelovom orgazme. Aby sme sa mohli, či už energeticky či celkom prakticky rozšíriť do nejakého priestoru, nesmú nám v ceste stať prekážky a musí sa dať kde kapacitne rozširovať. A tak tantra prevádza človeka spôsobmi ako oslobodiť telo od nečistôt a usadenín všetkého druhu, milovať ich také, aké práve sú, rozpúšťať si svoje vlastné bloky a obmedzenia. Jemne, hravo a bez násilia. Tantra považuje telo za chrám našej duše a tiež sa k nemu takto správa. Je to duchovná cesta, ktorá nezavrhuje telesnosť, sexualitu, ale naopak ich využíva pre ďalšiu nadstavbu a prepojenie. Ak sú zdravé základy, môže chrám stáť pevne a odolávať vonkajším vplyvom.

Ak máte aj vy chuť vniesť do svojho milostného života trochu inovácie a hlbších zážitkov, vydajte sa s partnerom do knižnice pre informácie, na web alebo navštívte kurz tantry pod dohľadom skúsených odborníkov. Váš intímny život sa razom premení, pretože to, čomu sa partner priučí, sa určite nestratí.