So Slovak Lines sú svetové koncerty ešte bližšie

So Slovak Lines sú svetové koncerty ešte bližšie

Stalo sa vám už, že ste cestovali v Bratislave mestskou hromadnou dopravou a zrazu ste si všimli reklamu na koncert vašej obľúbenej speváčky alebo speváka? Už o mesiac a k tomu vo Viedni! Tam skrátka musíte byť! Ale ako sa tam dostať? Odpoveďou je jednoznačne Slovak Lines.

Autobusová spoločnosť Slovak Lines pravidelne sleduje najvýznamnejšie udalosti, ktoré sa konajú vo Viedni a na koncert vám zabezpečia nielen odvoz na koncert, ale aj odvoz domov. Vašou úlohou je len pozrieť si na internetovej stránke spoločnosti Slovak Lines zoznam koncertov, na ktoré zabezpečujú dopravu, a ak nájdete ten svoj, nemáte nad čím premýšľať.

Ako to funguje?

Všetky potrebné údaje nájdete uvedené na lístku. Rovnako tam nájdete uvedný aj čas odchodu autobusu, ako aj číslo autobusu. Autobusy na koncerty vo Viedni odchádzajú vždy v čase, ktorý je uvedený v cestovnom poriadku a môžete si tento čas vždy skontrolovať aj na internetovej adrese. Nezabúdajte na to, že ak autobus zmeškáte, nevrátia sa vám peniaze. Z koncertu odchádza autobus zvyčajne polhodinu po skončení koncertu. Samozrejme, sú aj výnimky, a to vtedy, ak sa koncert predĺži. V tom prípade autobus odchádza 10 minút potom, ako do neho nastúpi 75 percent pasažierov.

Čo robiť, keď na koncert nakoniec nejdete, ale lístok máte?

Lístok, ktorý ste si už kúpili, síce nie je možné stornovať, ale je prenosný. To znamená, že môžete niekomu darovať. Nemusíte pritom vybavovať žiadne náležitosti, postačí, ak o tejto skutočnosti budete informovať Slovak Lines.

Už sa neviete dočkať najbližšieho koncertu? Tak rýchlo choďte na stránku spoločnosti Slovak Lines a vyberte si koncert, na ktorý jednoducho musíte ísť. Už teraz ich je tam niekoľko a my vám garantujeme, že si určite vyberiete.