Sex s lolitkou

Sex s lolitkou

Volám sa Emil a je mi skoro 45 rokov. Som šťastne ženatý a mám dve krásne deti. Nešťastný som len v jednej veci, a to v sexe. Moja žena už akoby zabudla, čo je to sex. Nikdy som nechcel byť neverný, ale keď vidím, aké sexy ženy chodia po ulici, nemohol som odolať.

Prezeral som si teda sex inzeráty, či tam niečo nenájdem. Našiel som veľmi zaujímavý inzerát 19 ročnej ženy s krásnym telom. Tvár mala, samozrejme, rozrastrovanú a tak som jej ju nemohol vidieť. Na inzerát som teda odpovedal a dohodol sa s ňou, že pre ňu prídem na jedno miesto. Keď som tam prišiel, sadla si do môjho auta dcéra mojich známych. Neveril som vlastným očiam, a preto som s ňou automaticky šiel do mojej kancelárie, aby sme si túto situáciu vysvetlili a zabudli na ňu. Renáta bola celý čas ticho. Vošli sme do kancelárie, keďže už bol neskorý večer, nikto tam nebol, zamkol som a zatiahol rolety, aby nás nikto nevidel. Hneď ako som sa s ňou chcel porozprávať o tom, aby nikomu nič nepovedala a prečo si vlastne ona podala sex inzerát, podišla ku mne a opýtala sa ma, či nemám víno, že je smädná. Otvoril som ho, nalial jej, začala popíjať a po chvíli bolo vidieť, že jej stúplo do hlavy. Vôbec nevnímala, čo som jej práve povedal. Mala veselú a chichotavú náladu a ako som ju tak pozoroval, začal sa mi stavať penis do pozoru. Bola skutočne krásna a sexi. Dlhé čierne vlasy, plné prsia, štíhly driek, pevný zadoček a to som si ani nechcel predstaviť, ako vyzerá, keď sa celá vyzlečie. Dúfal som, že si môj penis nevšimne. Tancovala, vrtela sa okolo mňa. Vzrušovali ma jej kľúčne kosti, ktoré bolo vidieť, pretože mala šaty bez ramienok. Ploché bruško a fascinovala ma biela krátka suknička, pod ktorou sa ukrýval ten poklad. Nohy mala štíhle a dlhé. Nevydržal som to a siahol som jej pod sukňu, ale len do podbruška. Previnilo na mňa pozrela a spýtala sa ma, čo robím. Veď som známy jej rodičov a v tom trochu roztiahla nohy a vzdychla. Rýchlo som sa vyhovoril, že len skúšam, či je oholená. Bola, úplne do hladka. Cítil som jej vôňu, bola už úplne vlhká a jej vôňa mi vpaľovala do tváre. Už to ďalej nešlo a vrhol som sa na ňu.

Odhrnul som jej sukničku a videl krásne nohavičky, ktoré boli úplne mokré. Nemohol sa na tú krásu vynadívať. Sklonil som hlavu do tej nádhery a odhrnul nohavičky na stranu. Bola tak veľmi mokrá, že som si hovoril, že to ani nie je možné. Začal som ju lízať. Bola úžasná, voňavá a chutila tak krásne. Jej šťavu som mal všade. Sal som jej klitoris, bozkával vnútornú stranu stehien a úplne som si to užíval.

Ona sebou hádzala a bola ako zmyslov zbavená. Rukami som sa hral s jej prsiami, masíroval bradavky. Páčilo sa jej to. Mala zaklonenú hlavu a ja som jej jednou rukou hladil prsia a prsty druhej ruky som priložil k jej kundičke. Vzdychala a kričala. Bolo také úžasné. Bola pre mňa ako sen. Niekoľkokrát som si to s ňou predstavoval, ale že by sa to stalo takto? Cez sex inzerát? To by mi nebolo v živote napadlo.

Prstoval som jej uzučkú kundičku a aj keď už nebola pannou, mala ju úžasné tesnú. Nevedel som sa dočkať, kedy to do nej zasuniem. Tiekla ako rieka, mal som plné ústa jej šťavy. Klitoris som jej dráždil jazykom a zbesilo ju prstoval. Začala sa chvieť a po chvíli mi kundičku narazila na tvár a nohami ma oblapila okolo krku. Pochopil som, že nemám prestávať. Bol som ňou úplne unesený, lono mi tlačila na tvár, hádzala so sebou ako šialená a ja som ju musel držaž za boky, aby mi neutekala od úst. Pokračoval som a ešte som zrýchľoval v lízaní a prstovaní. Zmietala sa, prehýbala sa, ale ešte stále nebola. Hlavou mi prebehlo, či sa vôbec vie spraviť, keďže v tej svojej poloopitosti mi hovorila, že sa ešte so žiadnym chlapom nespravila. Potom mi začala odstrkovať hlavu a kričať, aby som prestal, ale ja som neprestal a lízal ďalej. Asi trikrát zavzdychala, prehla sa do extázy vzrušenia, kričala až jej slzy kvapkali. Bola celá rozochvená, ale mne to nevadilo. V momente, keď si myslela, že má pokoj, som ho do nej vrazil a šukal ju, kým som sa nepravil.

Keď bolo po všetkom, pomaly som ju zodvihol a pripomenul som jej, koľko je hodín. Hodil som ju domov a čakal na najbližšiu schôdzku. Od tej doby sa stretávame dosť často.