S autolakérnickými prácami sa spoľahnite na servis…

S autolakérnickými prácami sa spoľahnite na servis…

Slovensko sa pomaly, ale isto stáva automobilovou veľmocou, čo sa týka počtu vyrobených áut na jedného obyvateľa. Príchodom štvrtej automobilky Jaguar Land Rover sa jeho svetová pozícia v automobilovom priemysle ešte viac posilní. Čím viac áut, tým väčšia potreba aj klampiarskych či lakovníckych prác.

V poslednom čase sa však s rozvojom automobilového priemyslu roztrhlo aj vrece s mnohými špecializovanými či už autorizovanými alebo neautorizovanými servismi, ktoré ponúkajú veľmi kvalitné autolakérnicke práce. Svojim klientom zabezpečujú opravy havarovaných vozidiel, pričom vám aj vystavia potvrdenie pre poisťovne. Pomôžu vám s výpočtom nákladov na poškodené havarované vozidlo, s opravou a výmenou poškodených častí karosérie, ako aj s kompletnou generálnou opravou karosérie. Zabezpečujú tiež kompletnú prípravu a lakovanie vozidiel, tak nových ako aj opravených častí karosérie.

V servise či špeciálnych dielňach neraz používajú pri autolakérnických prácach rôzne spreje ako základnú farbu na kovové povrchy. Nemusíte sa však obávať, že sprejom bude zasiahnuté aj iné, než postihnuté miesto. Na trhu je veľký výber rôznych autolakérnických pások, ktoré sa používajú pri lakýrnických alebo natieračských prácach. Sú odolné voči tepelným zmenám, farbám či rozpúšťadlám. Autolakérnicku pásku je však nutné odstrániť do 24 hodín, aby sa zabránilo priľnutiu lepidla na povrch vášho auta.