RE/MAX Reality: Ponuka služieb

Medzinárodná sieť RE/MAX ponúka široký sortiment služieb v oblasti realít. Je to najznámejšia realitná značka na Slovensku s najširšou celorepublikovou sieťou pobočiek, ktorá garantuje kvality svojich služieb. V jej ponuke sú rozsiahle služby pre kupujúcich i predávajúcich, nájomcov i prenajímateľov. Okrem toho poskytujú rady a odpovede na akékoľvek otázky ohľadom danej oblasti.

Ak máte záujem o kúpu či predaj nehnuteľnosti, neváhajte a kliknite na ich webovú stránku.Na nej nájdete rozsiahlu ponuku nehnuteľností na predaj či prenájom: byty, rodinné domy, komerčné nehnuteľnosti a iné. Okrem toho tu nájdete aj zlacnené nehnuteľnosti, pozemky a developerské projekty. Realitných maklérov si môžete vyhľadať rýchlo a jednoducho podľa mesta či kraja ich pôsobenia.

Zaujímavou možnosťou je aj zadanie vlastného dopytu na kúpu nehnuteľnosti, ktorú práve hľadáte. V jednoduchom formulári zadáte kontaktné údaje, lokalitu a popis nehnuteľnosti o akú máte záujem. Ďalej je tu možnosť podnikania v rámci spoločnosti RE/MAX, a to otvorením si vlastnej kancelárie RE/MAX. Hlavným heslom je „Podnikajte pre seba, ale nie sami!“ To znamená poskytovanie slobody majiteľa nezávislej kancelárie a zároveň podporu a výhody firmyRE/MAX. Stačí, ak vyplníte a pošlete formulár, nachádzajúci sa na webovej stránke spoločnosti, a dohodnete si nezávislú schôdzku na prediskutovanie danej témy.

Možnosť pracovať vo firme majú aj realitní makléri, ktorí majú živnosť – práca realitného makléra totiž nie je na zamestnanecký pomer. Ak túto podmienku spĺňate a máte záujem o túto prácu, takisto nájdete potrebný formulár na ich webe. Sieť RE/MAX teda ponúka naozaj veľa, či už ide o samotnú kúpu a predaj nehnuteľností, alebo podnikanie či ponuku práce. Ak vás menovaná spoločnosť oslovila, neváhajte a prejdite na ich web, na ktorom sa jednoducho zorientujete a nájdete na ňom všetky potrebné informácie a rady. V prípade ďalších otázok môžete kontaktovať priamo jednu z ich kancelárií alebo niekoho z ich realitných maklérov.