Radšej sex na priváte ako na diskotéke!

Radšej sex na priváte ako na diskotéke!

Čo riešia chlapi, ktorí sa rozhodujú, či majú ísť na erotický privát alebo nie? Možno by ste neverili, no často je to otázka morálky. A to bez ohľadu na to, či sú páni zadaní, alebo nie. Mnohí majú sex za finančnú odmenu zafixovaný ako niečo choré, nemorálne a nesprávne. No poďme si porovnať dva najčastejšie spôsoby príležitostného sexu. Tým asi častejším je sex v opitosti na diskotéke, prípadne po nej. Tým druhým sú amatérky, ktoré ponúkajú erotické služby na privátoch. Ktorý z týchto spôsobov je lepší? Argumenty hovoria jasne.

Sex na diskotéke – nie

Typický scenár je často taký, že chlap dievča opije a neustále ju pozýva na drinky k baru. Dievča už možno ani o sebe nevie a v takej chvíli prikývne doslova na čokoľvek. Ak dôjde k následnému sexu, tak si niekedy jedna, a často aj obe strany nič nepamätajú a o nejakej ochrane niet ani reči. Čiže okno, riziko tehotenstva či chorôb a výčitky – to sú následky takéhoto sexu.

Radšej amatérky na privátoch

Zato ak chlap radšej peniaze miesto alkoholu na bare investuje do peknej amatérky na priváte, tak sa určite nesklame. V takomto prípade prichádza pán na miesto činu s jasným úmyslom – mať sex. Dievča dobre vie, o čo má pán záujem a samozrejme si za to nechá zaplatiť. Ochrana v podobe kondómu je v tomto prípade úplnou samozrejmosťou. Obe strany vedia, do čoho idú, užijú si to a idú si ďalej svojou cestou. Je to lepšie než tá prvá alternatíva, no nie?

Amatérky nájdete veľmi jednoducho

Amatérky, ktoré ponúkajú svoje sexuálne služby, nájdete veľmi jednoducho. Stačí si otvoriť internet, kde je plno inzerátov od slečien, ktoré ponúkajú erotické služby za peniaze. Ponuka je bohatá – mladšie, staršie, blondínky, brunetky, no jednoducho z každého niečo. Vám zostáva už len si dobre vybrať a užiť si perfektný sex.