Príjemná spoločnosť v Žiline

Príjemná spoločnosť v Žiline
Niekto by si možno pomyslel, že erotiku a zábavu nájde len v hlavnom meste. Opak je však pravdou a tie pravé dračice nájdeš aj na severe a to konkrétne v Žiline. Nežné milovanie, ale aj tvrdý sex či relaxačnú masáž máš priamo pod rukou, stačí len zavolať a spoločnosť môže stáť aj pri tvojom prahu.

Masáž a relax

Všetci vieme aká je doba a každý by si mal aspoň raz za čas dopriať relax v podobe masáže. Ak ťa však nebavia otrepané salóniky preplnené ľuďmi a hanblivá azijatka, ktorá sa pri letmom  dotyku tvojho penisu zháči, čo tak vyskúšať milé a prívetivé spoločníčky, ktoré nájdeš po celom Slovenku a Žilina nie je výnimkou.

Nie je masáž ako masáž

Konkrétne žilinské slečny sa vyznačujú silnou erotickou stránkou a nadržanosťou a preto masáže intímnych partií im nie sú cudzie. Netvrdíme, že si s nimi môžeš robiť úplne čo chceš, aj ony sú živé bytosti, ale väčšinu tvojich túžob ber za reálne. Počnúc orálom, hlbokým orálom, cez masáž penisu chodidlami či prsiami, až po hlboký výstrek do úst. Všetko je možné keď človek zaklope na tie správne dvere.

Vášnivá noc, deň, víkend

Niektoré žilinské spoločníčky sú ochotné stráviť s tebou aj viac ako pól hodinu, všetko však závisí od dohody a tvojho budgetu. Ak sa však dohodnete na konkrétnom čase a mieste cesta do krajiny tvojich snov práve začína.  Máš rád romantický sex, no tvoja ex milovala bičík? Nevadí, teraz si to splníš. Alebo naopak, si heterák ale túžiš po anále od ženy? Pri správnom výbere zažiješ to čo si si doteraz len predstavoval so zavretými očami. Výber je naozaj široký, tak hor sa na erotický relax.

Páni nie sú výnimkou

Nemôžeme byť netolerantní aj k netradičným chúťkam, či túžbam po niečom exotickom a preto Žila ponúka spoločníčky aj formou pánov (teda spoločníkov), shemale, trans a podobne. Nehanbite sa a zavítajte do krajiny zázrakov a nevydaných zážitkov. Žijeme len raz!