Prečo si vybrať Microsoft dynamics?

Spoločnosť Microsoft je spoločnosťou, ktorá vyvíja, vyrába a podporuje širokú škálu produktov pre rozličné zariadenie. Stodvadsaťjeden dcérskych spoločností rozptýlených po celom svete ju robí jednou z najväčších a najbohatších firiem sveta. Medzi najobľúbenejšie a najznámejšie produkty Microsoft Corporation patria jednoznačne operačné systémy Microsoft Windows, ako aj celá rodina Microsoft Office produktov. microsoft-dynamics-ax-logo

Spoločnosť Microsoft však okrem iného reaguje aj na obchodné požiadavky a potreby veľkých i menších firiem, ktorých ciele sa v posledných rokoch preorientovali na zákazníka, starostlivosť o zákazníka či podporu a zefektívnenie predaja. Obľube sa preto teší celý rad obchodných softvérov Microsoft Dynamics, ktoré zahŕňa Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics GP, Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics SL, ako aj Microsoft Retail Management System.

Najznámejším a najpoužívanejším Microsoft Dynamics obchodným softvérom je Microsoft Dynamics CRM, ktorý svojim používateľom ponúka viacero výhod, medzi ktorými by sme nemali opomenúť mobilný predaj, správu kont, sociálne prehľady všetkých zákazníkov, ako aj analýzu predaja. Spoločnosť Microsoft pomáha jednotlivým firmám prostredníctvom Microsoft Dynamics CRM vytvárať predstavu predaja, ktorá je v prvom rade založená na novom prístupe a starostlivosti o zákazníka.

Kľúčovým faktorom tohto obchodného softvéru je všadeprítomná starostlivosť, ktorá spočíva v zjednotenom servisnom oddelení, správe podnikových prípadov či vedomostnej databáze. Microsoft Dynamics CRM umožňuje firmám získať si zákazníkov nie iba raz, ale na celý život. Tajomstvo spočíva v relevantne poskytovaných a prispôsobených službách, ktoré umožňujú poskytovať zákazníkom doslova fantastické služby. Aj vďaka sociálnym sieťam a mobilným zariadeniam dokážu firmy reagovať na meniace sa podmienky rýchlejšie a efektívnejšie.