Prečo predať nehnuteľnosť cez realitného makléra z firmy Remax reality

Rozhodli ste sa predať svoju nehnuteľnosť a uvažujete či ju predať svojpomocne alebo prostredníctvom realitného makléra? Vravíte si, prečo by som mal dať províziu realitnému maklérovi z firmy Remax reality za „nič“? Aké plusy tým získam? V dnešnom článku si to povieme.

Správny odhad

Určiť správnu predajnú cenu je rozhodujúce pre úspešný predaj a realitný maklér by mal na nehnuteľnosť vypracovať zodpovedajúci trhový odhad a odporučiť predajnú stratégiu v závislosti na vašich požiadavkách a potrebách.

Dostatok času

Realitný maklér z firmy Remax reality má na predaj nehnuteľnosti, telefonovanie a prehliadky s potenciálnymi záujemcami dostatok času, vás by to stálo pár hodín denne po mimo práce. Navyše by ste sa museli obrniť trpezlivosťou, pri kladení najrôznejších otázok potenciálnych záujemcov týkajúcich sa vašej nehnuteľnosti.

Skutoční záujemcovia

Realitný maklér urobí selekciu skutočných záujemcov, pomôže vybrať toho solventného. To znamená, že už počas telefonátu vie odhadnúť skutočných záujemcov a takzvaných špekulantov, ktorí sa len chcú pozrieť, no kúpu nemajú v pláne alebo ak majú, tak nemajú na ňu dostatok finančných prostriedkov.

Právny servis a prevod vlastníctva

Je samozrejmosťou, že spracovanie zmluvnej dokumentácie vykoná nezávislá osoba s právnym vzdelaním a špecializáciou na realitné právo. Realitný maklér z firmy Remax reality za vás vybaví úkony spojené s podaním návrhu na vklad vlastníckeho práva, kontrolou priebehu prevodu, spracovaním znaleckého posudku a podobne.

Ešte stále si myslíte, že predaj nehnuteľnosti je „nič“? Ak ste zmenili názor, a chcete predať nehnuteľnosť cez realitného makléra, vyberte si ho z firmy Remax reality.