Prečo predať byt v Bratislave cez realitku

Prečo predať byt v Bratislave cez realitku

Ste majiteľom bytu v Bratislave a rozhodli ste sa, že ho predáte? Tak potom dnešný článok je určený práve pre vás, pretože si v ňom povieme, prečo zveriť predaj bytu v Bratislave do rúk realitnej kancelárie.

Širší záber

Vďaka schopnostiam realitky osloviť mnohonásobne väčší počet kupujúcich má predávajúci oveľa väčšiu pravdepodobnosť, že svoju nehnuteľnosť predá naozaj za trhovú cenu. Dôležité je vybrať si realitnú kanceláriu, ktorá má väčšie pokrytie a propagáciu, a ktorá dokáže osloviť široké spektrum potenciálnych kupcov.

Stanovenie ceny

Viete, prečo niekedy trvá predaj tak dlho? Preto, lebo “niekto” nastavil zlú cenu. To sa však skúsenému maklérovi nemôže stať. Ten vychádza z reálnych predajov. Pozná cenovú mapu a vie nastaviť cenovú stratégiu tak, aby ste nemuseli predávať pod cenu. A tiež, aby ste predali presne v ten čas, kedy potrebujete.

Výber a overenie záujemcu

Držať nehnuteľnosť pre niekoho, kto nie je v skutočnosti schopný a vierohodný, to by bolo nepríjemné. Preto si ho maklér radšej poriadne preklepne a nehnuteľnosť zarezervuje len tomu, kto ju skutočne chce a má na ňu.

Právny servis

Realitná kancelária vám poskytne komplexný právny servis, pričom jej právnici by mali byť špecialisti na prevody nehnuteľností. Toto je veľmi dôležité, pretože v dnešnej dobe sa na mnohých nehnuteľnostiach nachádzajú najrôznejšie právne chyby, ktoré je nutné podchytiť.

Ešte stále chcete predať svoj byt v Bratislave svojpomocne? Nebude jednoduchšie to zveriť do rúk profesionálov? Ak áno, tak si vyberte realitku, ktorá je na trhu overená rokmi, skúsenosťami a spokojnými zákazníkmi.