Prečo mužov lákajú nočné kluby?

Prečo mužov lákajú nočné kluby?

Striptérky a nočné kluby sú jednou z tých vecí, ktoré už dlhé roky rozdeľujú názory medzi mužmi a ženami. Väčšina mužov aspoň raz v živote bola v nočnom klube a dôkladne si to tam užila. Prečo to tam mužov tak ťahá?

Holé dievčatá

Návšteva nočného klubu láka väčšinou kvôli tomu, že sa tam muži môžu nabažiť pekných mladých holých dievčat, o ktorých snívajú počas celého dňa. Môžu im pozerať na prsia, bez toho aby ich woman-746911_960_720niekto karhal pohľadom alebo slovne.

Cíti sa žiadaný

Ženy niekedy zabúdajú svojím mužom venovať toľko pozornosti ako v mladosti, a taktiež niekedy mužom  nechcú splniť ich sexuálne chúťky a túžby.

V okamihu, keď muži vstúpia do nočného klubu a pekné, sporo odeté mladé dievčatá sa na nich usmievajú, hádžu krásne pohľady, tak vtedy sa muži cítia byť mužmi, atraktívnymi, sexy, silnými a podobne. Svojím spôsobom ani nejde o to, ako ich vzrušujú tie ženy, ale ako sa cítia oni byť mužmi.

Jeden ženatý pán to vysvetľuje tak, že aspoň na pár hodín sa môže cítiť ako David Beckham.

Nemusia rozmýšľať nad ženskými emóciami

Ženy sú oveľa komplikovanejšie, čo sa týka sexuálnej stránky. Holé ženské telo môže byť veľmi rýchlo oblečené, ak jej muž povie niečo, čo ani tak nemyslel, no žene sa to nepáčilo. To mužom pri návšteve nočného klubu nehrozí. Tam sa im žiadne dievča pre očami neoblečie, kvôli tomu, že povedia niečo alebo hodia nejaký zlý pohľad.

Vzor rodičov

Vplyv mužov na návštevu nočných klubov má aj to, aký vzťah mali ich rodičia. Ak išlo o láskyplný vzťah, tak takýto muži chcú mať podobný vzťah, a nočným klubom sa snažia vyhnúť. Ak boli vychovávaní v domácnosti, kde bol otec často preč po nociach, tak takýmto to príde normálne.

Väčšina mužov, ktorí navštevujú nočné kluby, nepovažujú takúto návštevu za neveru, ale berú to ako istú formu odreagovania sa.