Originálne darčeky pre tehotné

Originálne darčeky pre tehotné

Zháňate darček pre svoju tehotnú partnerku alebo kamarátku a neviete si dať rady? Verte, že nastávajúce maminy toho potrebujú naozaj veľmi veľa. Nákup darčekov pre ne tak mmôže byť oveľa ľahšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Možno práve tehotenstvo môže byť ideálnou dobou na plnenie si polozabudnutých snov.

Rozmaznávajte ju

Tehotenstvo môže znamenať veľa telesných a psychických skúšok. Boľavý chrbát, opuchnuté nohy či únava. Doprajte vašej milej tehuľke, aby sa cítila a milovaná a rozmaznávaná.

K tomu jej pomôže kvalitná pedikúra, tvárová masáž alebo deň strávený v kúpeľoch. Okrem služieb jej môžete zaobstarať napríklad darčekové balíčky s rôznymi peelingami, kúpeľovými soľami, krémami proti striám, masážnymi olejmi a podobne.

Oblečenie

Pretože sa veľkosť oblečenia tehotnej ženy môže dosť rýchlo meniť, je ťažké sa v tomto prípade trafiť do čierneho. Riešením môže byť veľkostne prispôsobivý overal, ktorý je použiteľný ako pre domáce leňošenie, tak aj na kratšie prechádzky. Rovnako vďačný je aj sveter na gombíky, ktorý môže neskôr nosiť aj čiastočne alebo úplne rozopnutý.

Nastávajúca mamička určite uvíta aj darčekový poukaz do obľúbeného obchodu, v ktorom si iste sama dobre vyberie.

Doplnky a šperky

Väčšina žien “parádu” ocení a žena tehuľka nebýva výnimkou. O štylizácii do štíhlych línií väčšinou nemôže byť veľmi reč, ale na druhej strane platí, že aj celkom jednoduché tehotenské oblečenie môže byť veľmi šik vďaka správnym doplnkom.

Výrazný náhrdelník (čím vyššia žena, tým robustnejší doplnok si môže dopriať), visiace náušnice alebo zaujímavý náramok či hodvábna šatka sú pre tehotné ideálnymi darčeky.

Knihy a časopisy

Hlavne počas prvého tehotenstva bývajú ženy “hladné” po informáciách o všetkom, čo sa s nimi a ich dieťaťom vlastne deje. Trh ponúka širokú škálu knižiek, môžete prejsť on-line kníhkupectvo, zájsť do kamenného obchodu alebo sa pobaviť so skúsenými mamičkami.

Denník, pamätník, fotoalbum

V tehotenstve sa toho toľko deje! V tele i duši! Možno bude pre vašu ženu alebo priateľku tým ideálnym darčekom nejaký štýlovo viazaný zápisník alebo denník. Môže si poznamenávať všetky možné udalosti, ale aj to, čo sa jej preháňa hlavou. Raz sa čítaním jej poznámok iste všetci dobre zabavíte!

Tehotná žena sa nemusí cítiť práve ako najlepší objekt pre kameru, nedbajte na to a foťte. Raz z toho bude mať veľkú radosť.

Ak nie je vaša partnerka zrovna “spisovateľka”, poteší ju napríklad organizačný diár. Veď mamičky musia zvládať toľko praktických vecí! A mať všetko trochu pod kontrolou jej tiež môže pomôcť k pocitu pohody.

Hravé kupóny ako “prvá pomoc”

Buďte kreatívni a vytlačte svojej žene “kupóny” na rôzne “neodkladné” súkromné ​​služby: gratis upratovanie domácnosti, stráženie starších detí alebo rajsky príjemná masáž chodidiel. Fantázii sa medze nekladú.

Je tu však jedna podmienka: akonáhle príde od vašej ženy “objednávka”, buďte pripravení ju obratom vybaviť .

Pohoda, klídek, avšak bez tabáčka

Tehotenské a dojčiace vankúše, mäkkučký župan, chlpaté papuče alebo univerzálne použiteľná flísová deka sú tiež tie správne “rozmaznávače” snáď pre každú tehotnú ženu.

Veľký efekt docielite s polohovacím kreslom, ktoré umožní nielen “dať si nohy hore”, ale tiež nájsť správnu polohu pri dojčení.

Fotoobraz

Zaostarajte svojej tehotnej partnerke alebo kamarátke profesionálne fotenie s bruškom a z tej najkrajšej fotky jej dajte vyrobiť fotoobraz, ktorý si zavesí v obývačke. Uvidíte, že to pre nastávajúcu mamičku bude ten najkrajší darček.