Okenná elegancia!

Túžite po nových oknách, ktoré budú elegantné a ktorých výnimočný profil bude vytvárať harmóniu tak vo vašom interiéri, ako aj exteriéri? V tom prípade túžite po moderných a elegantných hliníkových oknách. Hliník patrí medzi najušľachtilejší materiál, ktorého vynikajúce vlastnosti sú známe široko ďaleko. Hliníkové okná sú synonymom elegancie, trvanlivosti, extrémnej odolnosti voči zlým poveternostným vplyvom a dlhej životnosti. Hliníkové okná prestavujú ideálnu voľbu pre moderné minimalistické novostavby, ako aj tradičné bytové domy.

Pýtate sa, v čom tkvie výnimočnosť a odlišnosť hliníkových okien? Hliníkové okná si vás získajú tak pevnosťou profilov, ako aj štíhlym elegantným prevedením. Poteší vás aj neobmedzená paleta farieb povrchu i rozsiahle možnosti izolačných výplní. Hliníkové okná sú bezpečné okná aj vďaka celoobvodovému kovaniu. Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti zaručí kombinácia stredového a dorazového tesnenia. Odborníci považujú hliník za veľmi ľahký a stabilný materiál, preto je dlhodobo považovaný za ideálny konštrukčný materiál pre okenné konštrukcie.

Hliníkové okná potešia svojich súčasných aj budúcich majiteľov veľkým množstvom výhod, medzi ktorými by sme nemali opomenúť rôzne funkcie a spôsoby otvárania okien, ktoré sú plne prispôsobené potrebám a požiadavkám samotných užívateľov hliníkových okien. Hliníkové okná dnes zoženiete v štandardných rozmeroch, no problémom nie sú ani rôzne atypické veľkosti. Či sa už rozhodnete pre jednokrídlové okná alebo dvojkrídlové, budete spokojní. Pružnosť hliníka umožňuje ohýbanie okenných profilov, čoho výsledkom sú nádherné oblúkové okná. Hliníkové okná ponúkajú okrem vynikajúcich funkčných vlastností aj rôzne estetické riešenia, ktoré budú vynikajúco korešpondovať s charakterom stavby. Dokonca sa môžete rozhodnúť pre dvojfarebné prevedenie vašich okien.