Nová brána? Stavte na kvalitu!

Nová brána? Stavte na kvalitu!

Staviate práve nový dom? Alebo sa len sťahujete, no viete, že pár vecí je potrebné zmeniť? A možno sa Vám darí v podnikaní a tak ste postavili novú budovu, sklad či halu. Všetky tieto životné situácie môže spájať jedna vec, ktorou je nová brána. Pokiaľ sa jeden z vyššie spomenutých okamihov v živote týka aj Vás, a rozmýšľate nad kvalitnou značkou, vyskúšajte brány Hörmann. Práve brány tejto značky sa vyznačujú výbornými vlastnosťami. Na trhu sú už veľmi dlho, čo zaručuje značné, rokmi nadobudnuté skúsenosti. Tie sa preniesli do produktov, a tak prinášajú spokojnosť mnohým ľuďom dodnes.

Brány Hörmann sú špecializované najmä na garážové brány. V ponuke sa nachádzajú rôzne druhy týchto brán, a to: sekcionálne garážové brány, posuvné sekcionálne garážové brány, výklopné garážové brány a rolovacie garážové brány. Každá z týchto brán sa vyznačuje inými vlastnosťami. Sekcionálne brány využívajú zasúvanie brány dohora, čím šetria veľa miesta po bokoch garáže, ktoré tak môžete využiť na iné účely. Naopak posuvné sekcionálne brány sa zasúvajú do bokov, a tak nechávajú voľný priestor hore. Ich výhodou je, že v prípade potreby sa nemusí otvoriť celá brána, ale len časť, ktorá stačí na vstup do garáže, ak z nej chcete napríklad len niečo menšie vziať. Výklopné brány ponúkajú okrem kvality aj veľa možností ohľadom vzhľadu. Na výber je množstvo motívov, materiálov, farieb a vzorov, takže si vyberie úplne každý. Rolovacie brány poskytujú veľa priestoru, sú moderné, tiché a nenáročné.

Okrem garážových brán existujú aj ďalšie brány Hörmann: priemyselné sekcionálne brány, rýchlobežné brány, rolovacie brány a mreže, kyvné brány alebo protipožiarne brány. Ponuka je skutočne široká a kvalita zaručená. Ak si vyberiete bránu práve tejto značky, môžete sa spoľahnúť, že dostane výborný produkt, s ktorým budete spokojní.