Nechajte sa aj vy inšpirovať skvelými receptami Adriany Polákovej!

Nechajte sa aj vy inšpirovať skvelými receptami Adriany Polákovej!

Existujú rôzne protichodné názory na to, či sa považuje kulinárske umenie za skutočné umenie alebo nie. Podľa môjho názoru, ak sa niečomu venujeme s vášňou a do každého pokrmu vkladáme kúsok seba samého, tak potom je varenie určite aj umenie. Mnohé, najmä začínajúce gazdinky sa pri varení či pečení prísne držia predpísaných receptov, ktoré uverejnil niekto iný v svojich kuchárskych knihách. No mnohé ženy, pre ktoré je varenie skutočnou vášňou a považujú ho za príjemné využitie voľného času, často do predpísaných receptov ani nepozrú. Práve naopak. Vytvárajú vlastné recepty, zapojením fantázie a odvahy, keď spájajú na prvý pohľad nespojiteľné chute.

Tie dámy, ktoré sa na takéto experimentovanie ešte necítia si môžu pomôcť skvelými a netradičnými nápadmi markizáckej moderátorky Adriany Polákovej. Recepty Adriany Polákovej sa stali v posledných rokoch najospevovanejšími a najlepšie hodnotenými receptami. Skutočnosť, že Adriane v kuchyni nechýba ani odvaha ani fantázia svedčia aj kuchárske knihy, ktoré sa okamžite stali bestsellermi. Knihy Napečené s láskou, Napečené s láskou 2, Koláč mojej mamy či Nepečené! si našli svojich fanúšikov takmer okamžite. Koláč mojej mamy je výnimočnou kuchárskou knihou aj z toho dôvodu, že v sebe ukrýva recepty a spomienky na detstvo mnohých slovenských celebrít. Adriana je v súčasnosti aj tvárou jedného obchodného reťazca, kde zákazníkom pripravuje každý týždeň inú sladkú pochúťku.

Adriana Poláková je známa tým, že všetky svoje dezerty, lahodné koláče či zákusky vymýšľa a pripravuje s láskou, preto je viac ako zaručené, že jej vášni k pečeniu podľahnete aj vy! Adriana sa vo svojich receptoch nebojí kombinovať rôzne farby a chute, takže sa môže stať, že výsledok vás v mnohých prípadoch prekvapí, no zaručene pozitívne.