Možnosti veľkoformátovej tlače v Bratislave

Ktokoľvek povedal, že printové médiá sú na ústupe sa pravdepodobne nepozrel okolo seba. Ešte stále sme obklopení tlačenými materiálmi a stále platí, že čím väčšie, tým lepšie. Marketing síce ovládol online trh veľmi rýchlo a úspešne, no ešte vždy existuje mnoho možností aj klasickej printovej tlače. Pozrime sa aké možnosti na to máme v našom hlavnom meste.

BANNERY
Bannery patria medzi najbežnejšie tlačové materiály. Vytvárajú sa v rôznych veľkostiach a dizajnoch v závislosti od klienta. Ideálne sú do vnútorných aj vonkajších priestorov a dokážu efektívne odprezentovať akúkoľvek značku, produkt či službu.

POP a POS materiály
Zjednodušene sú to materiály, ktoré sa využívajú na miestach, kde dochádza k samotnému predaju výrobkov alebo služieb. Najbežnejšími miestami sú predajne a supermarkety. Veľkoformátová tlač umožňuje firmám nechať si vytlačiť aj rolovacie pásy alebo veľké plagáty, ktoré promujú výrobky. Ide vlastne o veľký kus papiera v podobe plagátu, ktorý môže byť umiestnený na rôznych miestach predajného objektu.

OBKLADY BUDOV
Najmä vo väčších mestách si všímame obrovské obklady umiestnené na plochách budov. Ide o veľmi účinnú prezentáciu značky, ktorá plní nielen marketingovú úlohu, ale môže ňou byť zakrytá poškodená časť budovy alebo rekonštruovaný priestor. Výhoda takýchto obrých aplikácií je jasná- vidia ju všetci.

POTLAČ NA PLOTY
Obľúbená aplikácia eventových podujatí ako sú cyklistické preteky alebo maratóny. Ide vlastne o ľahký banner, ktorý sa dá pripevniť k plotu alebo inej rovnej ploche, ktorá sa nachádza v mieste eventu. Je to veľmi účinná reklama a využíva sa na propagáciu sponzorov podujatia.

ODTLAČOK
Odtlačok je aplikácia, ktorá sa dá prilepiť na akýkoľvek povrch. Či už ide o okná, steny alebo podlahy. Odtlačky môžu byť vytlačené v rôznych veľkostiach, tvaroch aj farbách.