Lietanie ako darček

Lietanie ako darček

Neviete, čo kúpiť ako darček k narodeninám, výročiu, Vianociam, alebo inej príležitosti? Čo skúsiť niečo netradičné a darovať nezabudnuteľný zážitok. Pretože na hmotný darček časom zabudnete, ale dobrý zážitok, ktorý zažijete, tu bude s vami stále a obdarovaný si vždy spomenie, kto mu túto spomienku daroval. Pozrime sa na také lietanie, ktoré môže byť zrealizované rôznymi formami.

Vyhliadkové lety sa budú páčiť aj tým, ktorí s lietadlami veľa skúseností nemajú. A čo viete, možno lietanie očarí obdarovaných natoľko, že mu prepadnú a neskôr sa im lietanie stane koníčkom či nebodaj aj prácou. A oni Vám potom budú do smrti vďační. Pokiaľ zháňate darček pre niekoho, kto k lietaniu ešte ani nepričuchol, zvoľte radšej opatrnejší variant – vyhliadkový let lietadlom. Vybrať môžete 20-minútový aj hodinový let a navyše v lokalite, ktorá je obdarovanému blízka.

Let balónom

Ak viete, že sa vyhliadkovým letom nezavďačíte, ale radi by ste ukázali, ako je krásne pozerať sa na svet zhora, vyberte si z ďalších leteckých zážitkov. Vďačný darček je určite let balónom.

Letecký simulátor

Skvelou alternatívou skutočného letu je letecký simulátor, ktorý poskytuje reálny zážitok z pilotovania veľkého lietadla z bezpečia krajiny.

Vzdušný tunel

Alebo skúste lietanie vo vzdušnom tuneli. Lietanie vo vzdušnom tuneli je určené pre všetkých, ktorí chcú zažiť pocit z letu a voľného pádu,  bez toho aby mali nejaké predchádzajúce skúsenosti s lietaním. Ak chcete dopriať pocit voľného pádu a zoskok z lietadla sa vám zdá príliš riskantný, potom vzdušný tunel je tou správnou voľbou. Bez špeciálneho tréningu, po krátkej inštruktáži si môže obdarovaný pod dohľadom inštruktora vyskúšať let.

Lietanie je v dnešnej dobe skvelý adrenalínový zážitok, a dnes je už cenovo dostupné pre všetkých. Navyše takýmto darčekom potešíte každého.