Lebo originálne darčkeky sú in!

Lebo originálne darčkeky sú in!

Premýšľate o vhodnom darčeku, ktorý by ste mohli darovať vašej rodine či známym? Ak nepatríte medzi tých, ktorí sa nechali strhnúť komerčnou dobou a neradi by ste urobili z nadchádzajúcich najkrajších sviatkov roka iba konzumnú záležitosť, ste na správnom mieste! Pretože svojim blízkym jednoznačne urobíte rasť fotoobrazom, ktorý štýlovo zaplní vašu stenu už doma alebo v kancelárii.

Rozhodnite sa pre fotoobraz a zvečnite svoje spomienky netradičným spôsobom. Stačí pár kliknutí počítačovou myšou a nájdete hneď viacero výrobcov, ktorí urobia za vašich fotografií umelecké diela, pričom dôraz budú klásť najmä na kvalitu fotoobrazu. Fotoobraz si dnes môžete dať vyhotoviť ako fotografiu na plátno, plátno poster či veľkoformátové plátno. Prvú alternatívu predstavuje takzvané foto na plátno, ktoré patrí k najobľúbenejším pre svoju umeleckú hodnotu, ktorá spočíva najmä vo veľmi vysokej kvalite samotnej fotografie. Výhodou je aj fakt, že cena tohto plátna je priaznivá. Tento typ fotoobrazu je vyhotovený na bavlnenom plátne. Vašou druhou možnosťou je Plátno Poster, ktorý predstavuje lacnejší variant fotoborazu, no aj napriek menšej sýtosti farieb či nižšej ostrosti obrazu sú tieto produkty vhodné do detských izieb, keďže nepredstavujú žiadne ekologické riziko. Posledným typom je veľkoformátové plátno, ktoré je vhodné do veľkých priestorov, akými sú napríklad obchodné centrá, vestibuly či reštaurácie. Tlačené sú na umelecké plátno vo veľmi vysokom rozlíšení. Čo sa týka finančnej stránky je veľkoformátové plátno najlacnejšou alternatívou fotoobrazov, čo sa týka prepočtu na plochu.

Vyberte si zo širokej ponuky a vytvorte si z obľúbenej fotky obraz, ktorý darujete svojim blízkym, či ním urobíte radosť sami sebe. Verte, že fotoobraz je jedinečnou dekoráciou, ktorá oživí nejednu stenu a ktorá zútulní váš domov.