Krajina zázrakov s tantra masážou

Krajina zázrakov s tantra masážou
Uvoľnenie svalov, pocit blaha a znovuobjavená chuť po erotike je výsledkom tantrickej masáže. Opantá všetky vaše zmysli a zahalí vás do rozkoše. Nahé telá, dotyky, hladenie a vytúžený vrchol bez akéhokoľvek aktu. Tak čo, dali by ste si povedať?
Nahý, znamená prirodzený
Tantrická masáž je spojenie klasickej masáže s taoistickým učením. Nahota je v tomto prípade úplne prirodzená pre človeka a nemyslí sa tým hneď sexualita. Maséri však chápu, ako sa v dnešnej dobe nahota berie, aj keď čím viac tým menej sa jej ľudia štítia, a preto masér akceptuje do akej miery si želáte byť obnažený.
Tantrická masáž celého tela
V každom z nás je ukrytá veľká životná energia, ktorej ohnisko sa nachádza priamo na intímnych partiách. Keďže ide o celotelovú masáž dotyky sa nevyhnú ani týchto častí tela a preto prichádza až k vyvrcholeniu. Ak je však toto za hranicami vašich túžob pred začiatkom masáže si presne stanovíte jej hranice.
Prvé kroky do raja
Na začiatok vstúpite do miestnosti s príjemnou relaxačnou hudbou, kde vás už prvé tóny upokoja. Tlmené svetlo a krásna vôňa tento pocit len znásobia. Prvé kroky smerujú k uvoľneniu vášho tela, cez jemné, teplé dotyky vašich rúk, nôh, vlasov. Letmé dotyky pierkom vaše tornádo pocitov ešte väčšmi zvýšia. Ak je vaše telo pripravené a stimulované a váš rozum vám dovolí unášať sa týmto euforickým pocitom pokračujete ďalej.
Dotyky tam
Väčšina klientov, aj keď zo začiatku nesúhlasia, postupne odbúrajú predsudky a pustia maséra až tam. Tantra masáž nie je sex, nečakáte len na vyvrcholenie, ale vaše vnútorné vzrušenie stúpa a stres pomaly odchádza. Masáž stimuluje všetky body na tele tak, že vyvrcholenie je len bonus.
Éterická tantra masáž
Tantra masáž nie je erotická masáž, kde sa snažíte len o fyzické vzrušenie a vyvrcholenie. Tantra masáž má za úlohu duševne vás uvoľniť, zbaviť stresu, rozprúdiť vašu stratenú energiu a „nakopnúť“ vás opäť do života.
Pri tantra masáži nejde o neveru. Ide o jednorazové uvoľnenie, ktoré môžu páry využiť aj v súkromí. Dokonca sa odporúča tantrická masáž pre páry. Buď môžete takúto masáž brať ako malé okorenenie, alebo posilnenie vášho fungujúceho vzťahu.