Keď brána, tak Hörmann

Spoločnosť Hörmann patrí nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe k popredným predajcom brán, dvier, zárubní či pohonov. Spoločnosť Hörmann  si svoje postavenie buduje už desaťročia a výsledkom snaženia a inovácií je značka Hörmann, ktorá je synonymom kvalitných a prvotriednych produktov.

Okrem dvier, zárubní či pohov na brány ponúka spoločnosť Hörmann najmä široké portfólio garážových brán. Brány Hörmann sa medzi zákazníkmi tešia veľkej obľube, najmä vďaka celému spektru výhod, ktoré garážové brány prinášajú svojim užívateľom. Medzi základné výhody garážových brán Hörmann môžeme zaradiť napríklad spoľahlivosť, jednoduché a komfortné ovládanie, ako aj bezporuchovú prevádzku. Opomenúť nemožno ani flexibilné prevedenie jednotlivých typov brán, keďže spoločnosť Hörmann sa snaží splniť každú požiadavku a prianie svojich klientov. V neposlednom rade treba medzi výhodami garážových brán spomenúť dlhú životnosť, vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, ako aj estetické, moderné a elegantné prevedenie brán. Brány Hörmann sú totiž tak funkčné, ako aj estetické a vkusné. Brány Hörmann sú ideálnym riešením pre akýkoľvek objekt vzhľadom na kvalitu, ako aj nadštandardné služby.

Brány Hörmann možno rozdeliť na niekoľko základných typov. Rozhodnúť sa môžete pre sekcionálne garážové brány, pre rolovacie či výklopné garážové brány. Spokojní však budete aj s do boku posuvnými sekcionálnymi garážovými bránami. Okrem garážových brán, ktoré sa využívajú v domácnostiach, ponúka spoločnosť Hörmann aj priemyselné garážové brány, ktorými spoľahlivo uzatvoríte akýkoľvek priemyselný objekt, či už ide o výrobnú halu alebo skladové priestory. Vybrať si môžete spomedzi priemyselných sekcionálnych brán, rýchlobežných brán či rolovacích priemyselných brán. Obľúbené sú však aj kyvné brány či moderné protipožiarne posuvné brány.