Jar so sebou prináša aj nové trendy v bižutérií!

Jar nám už klope na dvere a s ňou prichádzajú nové trendy nie len v oblečení, ale aj bižutérií. Zimné motívy sa obmieňajú a na scénu prichádza niečo iné. Základným prvkom je jemnosť – či už v tvare alebo dizajne. Práve jemná bižutéria vystriedala tu výraznú a je momentálne IN a my sme našli na každú časť tela niečo.
jewelry-716793_960_720Už to tak vyzerá, že náhrdelníky mierne pripomínajúce obojky, vyšli z módy. S prichádzajúcou letnou sezónou však doslova zavelili do útoku a sú tým najhorúcejším náhrdelníkovým trendom práve tie jemné doplnky. Ich prednosťou je jemnosť a dĺžka, ktoré dotvoria celkový imidž s dekoltom. Ako sa už dá očakávať, núkajú sa v rôznych prevedeniach. Na slávnostnejší večer nemajú núdzu o lesk, na bežnejší deň sa zase hodí vyšúchaný materiál a lá vintage s príveskami. Pre dámy s výraznejším vkusom sú tu aj farebné náhrdelníky s nápadnými detailmi, ktoré pokojne môžu siahať aj nižšie ako len na dekolt.
Čo sa týka náušníc nápaditosť a jemnosť sa presadzujú aj v náušniciach. Kvety nám v bižutérii aj túto sezónu budú robiť spoločnosť, tak ako aj nestarnúca klasika v podobí perlí, menších ale aj väčších. Určite ste si všimli najnovší trend náušníc, ktorý sa skladá z dvoch častí guličiek, kde menšia je v predu a väčšia naopak vzadu. Aj tento trend zostáva, a tmavé farby vystriedajú tie bledé a farebné letné. Ak takýto kúsok náušníc máte aj vy, určite ich nevyhadzujte.
Do tretice sú to náramky. Náramky v tejto sezóne budú viac než vítané. Kedže náhrdelníky budú jemné a nenápadné tak si môžete dovoliť o to viac aj na iných častiach tela. Náramky by mali byť nápadité a ako keby pamätné. Váš náramok by vám mal niečo pripomínať, alebo byť darčekom o to viac si ho budete vážiť a bude pre vás hodnotný. Napríklad taký náramok od Thomasa Saba. Thomas Sabo je medzinárodná značka šperkov, hodiniek či doplnkov, ktoré vyjadrujú životný štýl a sú zdrojom novej inšpirácie. Nájdete u nich aj kúsok, ktorý sa skladá len z retiazky a vy si na nu postupne dokupujete rôzne tematické prívesky, ktoré sa vám páčia, alebo vás vystihujú. Svoji známi tak budú vedieť čím vás na váš sviatok môžu potešiť.
Na výber máte množstvo zaujímavých dizajnov, ktoré pôjdu ruka v ruke s aktuálnymi trendmi. Treba sa len dobre poobzerať v dostupných bižutériách a vybrať to, čo na vašom jarnom outfite skutočne upúta.