Hľadáte podnájom? Jedine s Re/Max reality

Neviete kde začať a ako spraviť prvý krok? Podľa čoho si vybrať?  Načo si dávať pozor? Zbytočne sa nepopáľte a nestrácajte čas a hlavne peniaze. Zaručeným riešením je Re/max reality.

Zvoľte správnu lokalitu

Záleží od situácie v akej sa nachádzate, či ste študent alebo pracujúci človek alebo rodinka, ktorá hľadá bývanie, ale dôležitá je lokalita. Musíte si uvedomiť aké sú vaše priority. Ako ďaleko to máte od mieste ktoré denne navštevujete, aké služby často navštevujete, aká je občianská vybavenosť a čo z toho reálne využijete. Ak ste si spísali všetky body, sústreďte sa na to, či chcete žiť viac v zelenom prostredí, alebo skôr v meste.

Finančná situácia

Zrejme ten krok nemá rád nikto, no bývanie záleží aj od toho koľko máte finančných prostriedkov.  Ceny za podnájmy v Bratislave sa zvyšujú, čím bližšie k centru mesta chcete žiť. Ak väčšinu dňa potrebujete tráviť práve v centre výhodné ponuky bývajú v Petržalke (do mesta do 20 minút) alebo v Dúbravke (do mesta do 20 minú). Samozrejme cena sa odvíja aj od veľkosti bytu či domu, zariadenia, rekonštrukcie a podobne.

Neriskujte, Re/Maxujte

Prvé dva body by ste mali mať rozmyslené ešte predtým ako navštívite realitnú kanceláriu, lebo lokalitu a rozpočet vám nemôže určiť nikto, aj keď vám môžu pomôcť. Prečo práve Re/Max reality? Spoločnosť, ktorá sa zaoberá realitami už 38 rokov a pôsobí takmer po celom svete. Keby spoločnosť nefungovala tak povediac ako “švajčiarske hodinky” nefungovala by už toľko rokov. Bola založená v USA a v Kanade, kde patrí medzi špičku a tak sa v roku 1995 rozhodla obsadiť aj európsky trh. Od roku 2005 pôsobí Re/Max reality aj na Slovensku.

Prečo práve „realitka“?

Ak vás nepresvedčili fakt, tak sa sústreďte na druhú stranu mince. Ak spolupracujete s realitnou kanceláriou máte oveľa väčšiu istotu, že sa v zmluve nebudú nachádzať žiadne skryté vety, ktoré vám neskôr môžu spôsobiť komplikácie. Preto neriskujte ani čas ani peniaze a zverte sa do rúk odborníkom.