Dobrá amatérka, to je záruka kvalitného sexu

Dobrá amatérka, to je záruka kvalitného sexu

Nie každý muž má šťastie na stálu a skvelú partnerku, ktorá mu poskytne lásku, nehu a v neposlednom rade sexuálne vzrušenie. Určite sa zhodneme na tom, že pri všetkom tlaku, napätí a strese chlap skrátka potrebuje občas vypnúť a dopriať si kvalitný sex. Ak ale nemá frajerku, tak ako to má sakra spraviť? Pre niekoho je riešením ísť „loviť“ do baru, no to ako nižšie ukážeme je nezmysel a hlúposť. Nie je lepšie sa dohodnúť s peknou dámou na sexe za finančnú odmenu, pri ktorom obe strany vedia, do čoho idú?

Prečo nebaliť baby na sex v bare

Predstavte si hypotetickú situáciu. Vidíte v bare pekné dievča, tak ju chcete získať a na bare ju pozvete na pár drinkov. Váš úmysel je jediný – dostať ju do postele. Ona po vás možno netúži, no ako ju postupne opíjate, stráca zábrany a nakoniec s vami odíde domov, v extrémnom prípade to vybavíte priamo v bare na WC. Obaja ste opití, čiže sex je o ničom a rizikom je aj neželané tehotenstvo či pohlavné choroby, pretože chlapi pri takomto sexe často nemyslia na ochranu.

Sex s amatérkou je lepší

Na druhej strane sú tu ženy, ktoré ponúkajú sex za finančnú odmenu na svojom byte či priváte. V tomto prípade dotyčnej dáme zavoláte, dohodnete si čas návštevy a podmienky. Je jasné, do čoho idete – chcete sex, ste však čistý, triezvy a upravený, a rovnako je na tom druhá strana. Ochrana v podobe kondómu je samozrejmosťou, a hlavne, sex je dobrovoľný, veď dáma s ním súhlasí, pričom vy jej dáte finančnú odmenu.

V Bratislave široký výber

Je logické, že v hlavnom meste pôsobí najviac krásnych amatérok, ponúkajúcich sex za finančnú odmenu. Amatérky v Bratislave nájdete na inzertných erotických portáloch, kde dámy popisujú svoje služby a môžete si pozrieť ich fotky. Mladšie, staršie, blondíny, či brunetky, je to skrátka na vás, výber je neobmedzený. Môžete si dobre užiť bez záväzkov a zbytočného stresu.