Byť luxusnou spoločníčkou nie je nič ľahké

Byť luxusnou spoločníčkou nie je nič ľahké

Nie každá žena môže byť luxusnou spoločníčkou. Chcete vedieť, aké predpoklady treba mať, aby ste sa mohli stať takou spoločníčkou? Čo to všetko obnáša a ako vyzerá bežný deň takej spoločníčky? Koľko stojí taká spoločníčka? Všetko sa dozviete v dnešnom článku.

Prostitúcia najvyššej úrovne

Na začiatok by bolo dobré si ujasniť, že luxusná spoločnica je synonymom slova prostitúcia, avšak na najvyššej úrovni. Taká spoločnica nešľape chodník na ulici, ani otrocky nepracuje v nevestinci. Luxusné spoločnice pracujú pre agentúry, ktoré im dohadzujú zákazníkov.

Bohatí a vplyvní muži

Zákazníkmi takýchto luxusných spoločníc sú takmer vždy bohatí a vplyvní muži, ktorým musia byť splnené všetky priania. Medzi hlavné podmienky patrí samozrejme diskrétnosť. Doprovod na spoločenskú akciu musí prebehnúť bez trapasov a spoločnica musí svojho „partnera“ vzorne reprezentovať. Po akcii sa spoločníčka venuje svojmu klientovi na izbe, kde mu splní všetky jeho priania.

Nie len byť pekná, ale mať aj v hlave

Aby ste mohli byť luxusnou spoločníčkou, tak musíte byť nielen pekná, ale aj vzdelaná, vedieť sa správať a mať všeobecný prehľad. Je to kvôli tomu, aby ste v spoločnosti vedeli svojho partnera doprevádzať a nerobili mu hanbu.

Za kvalitu sa platí

A čo stojí taká luxusná spoločníčka? Za takúto vzdelanú, krásnu a elegantnú spoločnosť si poriadne zaplatíte.Jedna hodina strávená s takou príjemnou spoločníčkou stojí okolo 150 eur. Za celodennú spoločnosť to môže byť okolo tisíc eur. Samozrejmosťou sú dovolenky, drahé darčeky a podobne.

Tak dámy, ak ste sa v tomto našli a myslíte si, že máte na to predpoklady, neváhajte kontaktovať sprostredkovateľské agentúry. A vy páni, ak túžite po takejto dáme, zavolajte si do agentúry, pretože takú spoločníčku nenájdete len tak na ulici či internete.