Brány hörmann sa vyznačujú rokmi overenou kvalitou

Výber tej správnej brány zaručí zákazníkom spokojnosť počas mnohých rokov jej používania. Má pritom spĺňať viacero funkcií – okrem toho, že je prostriedkom na oddelenie vonkajšieho priestoru od vnútra garáže, a tým pádom poskytuje majiteľom bezpečie a komfort na vlastnom pozemku, už dnes od brány očakávame aj to, že bude pôsobiť reprezentatívne a ladiť so zvyškom domu.

Brána by mala byť dobre a prakticky vyriešená, vždy spoľahlivo fungovať, vyžadovať minimálnu údržbu a „zhltnúť“ nízku spotrebu energie. Tých požiadaviek, ktoré by mala spĺňať, môže byť na prvý pohľad viac, ako by sa mohlo zdať. Vedzte ale, že v dlhšom časovom horizonte kvalitná brána, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť, preukáže svoje kvality.

Brány hörmann patria práve k tým spomínaným spoľahlivým garážovým bránam, ktorých kúpu ani po rokoch neoľutujete. Známe svojou vysokou kvalitatívnou hodnotou materiálu a celkového zhotovenia si získavajú čoraz viac zákazníkov. Nemožno opomenúť aj výber zo širokého sortimentu brán rôznych farebných prevedení a povrchových úprav. Samozrejme, pekný vzhľad nie je všetko, čo čakáme od brány. Ak si však potrpíte aj na vizuálnej stránke, upriamte svoju pozornosť na brány hörmann.

Je viacero typov garážových brán Hörmann – vybrať si možno napríklad spomedzi automatických sekcionálnych brán, ktoré sa otvárajú kolmo smerom nahor, čo prináša viac priestoru pred v garáži aj pred ňou. Takéto brány sa dnes zvyčajne uprednostňujú pri modernizácii alebo prestavbe garáže.

Iným druhom brány je posuvná sekcionálna garážová brána, ktorá sa vysúva do bočnej strany, a tým pádom poskytuje majiteľom voľné miesto pod stropom, kde môžu uskladniť iné veci. Veľkou výhodou tohto typu brány je, že nie je potrebné otvoriť ju úplne. Stačí ju otvoriť iba čiastočne, aby ste sa rýchlo dokázali dostať dnu či von.

Výklopné garážové brány hörmann sú rokmi overené, kvalitné typy brán ponúkajúce komfort, bezpečnosť aj veľký výber rôznych motívov, povrchov a farieb.

Ďalší veľmi obľúbený typ brán je rolovacia garážová brána. Má moderný vzhľad a pohybuje sa potichu. Keďže je vyrobená z kvalitného nehrdzavejúceho hliníka, vyžaduje naozaj nenáročnú údržbu.