6 dôvodov, prečo by mal každý chlap zažiť tantra masáž

6 dôvodov, prečo by mal každý chlap zažiť tantra masáž

Umenie tantrickej masáže sa realizuje už viac ako 9000 rokov. Jej pôvod sa vystopoval až do ďalekých Himaláji, kde náboženskí vodcovia verili, že sexuálny rituál masáže je cesta k vyššej forme extázy a oslobodenia.

Dnešná forma tantra masáže sa realizuje na celom tele. Tradičná masáž je často obohatená o dychové cvičenia a genitálne stimulácie, ale tantrická masáž je pre každého, kto hľadá kompletný relax mysle aj tela, ktorý končí “happy endom”.

Pozrime sa na dôvody, ktoré vás presvedčia vyskúšať práve tento druh masáže:

1. Dokonalo uvoľní vaše telo
Tantrická masáž uvoľní oveľa viac ako váš ubolený chrbát alebo ramená. O každú časť tela je starostlivo postarané a žiadne miesto nebude ignorované. Zákazníci, ktorí odchádzajú z masáže prvý krát sú často prekvapení, ako je možné cítiť sa tak uvoľnene. Tantrická masáž sa snaží vyhovieť každému a uvoľniť celú vašu bytosť naraz.
2. Zlepší sa vám dýchanie
Tantrická masáž obsahuje množstvo účinných dýchacích techník. Dychové metódy, ktoré sa využívajú pri masáži, pomáhajú zvýšiť celkový zážitok a navyše vás naučia ako svoj dych ovládať.
3. Vylieči vás emocionálne 
Tantra masáž je zameraná v prvom rade na vašu psychickú pohodu. Budete sa cítiť aj fyzicky veľmi dobre, ale lepšie výsledky očakávajte práve v psychickej rovine. Masáž vás naučí prijímať potešenie a navodí pocit vlastnej hodnoty, čo vedie k celkovému pocitu šťastia.
4. Prinesie potešenie a rozkoš
V priebehu tantrickej masáže prichádza potešenie v mnohých podobách. Budete mať radosť zo zrelaxovania vašich svalov, z duševnej rovnováhy aj zo sexuálnej energie, ktorú budete pociťovať. Pri tantre často dochádza k vzrušeniu, ktoré končí orgazmom, čo je vítaný ale nie plánovaný cieľ.
5. Posilní vaše zdravie
Tantrická masáž zlepšuje krvný obeh, emocionálnu pohodu a zníži hladinu stresu vo vašom tele. Celý organizmus bude na konci v lepšom zdravotnom stave- fyzicky aj psychicky.
6. Zabojuje so stresom
Tantra sa zameriava na emocionálne, telesné, duševné a sexuálne zdravie naraz, preto z nej budete odchádzať s obnoveným zmyslom pre seba samého, čo vás v konečnom dôsledku zbaví akéhokoľvek stresu.