Sex inzerát, ktorý stál za to

Sex inzerát, ktorý stál za to

Zbožňujem plávanie a v lete netrávim čas inak než niekde pri vode. Keďže nemám priateľku, zaujal ma jeden sex inzerát, v ktorom hľadala sexuálne rozptýlenie jedna veľmi sexi blondínka. Písala tam, že keďže sa venuje plávaniu, má krásnu a vyšportovanú postavu, a práve preto ma tento inzerát veľmi zaujal. Tak som jej napísal, že by sme sa mohli stretnúť niekde na jazere blízko mesta. Musím povedať, že sa oplatilo. Ona dala poriadnu rozkoš mne a ja jej.

Volala sa Martina, bol štíhla ako prútik, no predsa mala svaly vypracované z plávania. Vybrali sme sa teda na moju chatku neďaleko Seneckých jazier. Vôbec sme neboli nervózni, obaja sme vedeli, čo nám ide. Keby nie, tak by si Martina nenapísala sex inzerát a ja by som jej naň neodpísal. Samozrejme, že to bola malá kurvička, ale keď máš šancu „vrznúť si“ s krásnou babou, odmietneš to? Hoci i za peniaze. Keď sme prišli tam Martina, zistil som, že doniesla aj svoju kamarátku Mirku, ktorá vyzerala rovnako božsky. Naozaj by som si nevedel vybrať. Našťastie som si vyberať nemusel a mal som ich obidve.

Plavky zarezané do kundičky

Dievčatá navrhli, aby sme sa šli okúpať. Bolo krásne teplo, slnko svietilo a voda nás obidvoch neskutočne lákala. Tak sme šli. Pozoroval som ich, ako si sťahujú tričko. Martine z dvojdielnych plaviek jej vykĺzlo mladé prsíčko, ale rýchlo ho schovala. Neviem, prečo sa tak otáľala, ale na mňa to očividne zaberalo. Pod spodným a veľmi miniatúrnym dielom bikín sa rysovala dôkladne vyholená kundička a mne sa v tej chvíli postavil. „Ideš do vody?“, spýtala sa ma. „Idem,“ odpovedal som. Studená voda ma trochu schladila, nechcel som ja vyzerať ako ten nadržaný kanec, čo sa nevie dočkať sexu, keď s ním toľko otáľa.

Krásny výhľad

Po chvíľu som vyšiel z vody a ľahol si na deku. Dievčatá tiež vyliezli z vody. Bol to nádherný pohľad – na ich mokré telá a stojace bradavky. „Pozri, ako si nás prezerá,“ ozvala sa Mirka a ja som sa za to vôbec nehanbil. Už zasa mi stál. „A zabral nám celú deku,“ dodala Martina. Zrazu na mňa skočila, stiahla mi plavky a hodila ich niekde do trávy. Teraz už obidve kurvičky videli, ako mi stál. „Hmm,“ vzdychla si Mirka labužnícky, „ten aspoň 20 centimetrov…“ „A plné gule,“ začala mi ich Martina hladiť. Potom povedala: „Vieš, že spermie sú zdravšie než nejaké krémy? Čo keby si nás trochu nimi natrel?“ A obidve mi začali striedavo honiť penis. Po chvíli som nevedel, čie ruky mi ho honia. „Kľakni si nado mňa“, zavelila Martina, keď som už cítil, že to na mňa príde. Poslúchol som ju a za chvíľu som jej už striekal na tvár. Mirka nelenila a pomaly jej to roztierala po celom tele. Zobliekla ju úplne do naha, hladila jej prsia a snažila sa, aby sa jej spermie vstrebali do kože. Pri tom pohľade sa mi opäť začínal dvíhať. Mirka ho dala do úst. Krúžila mi po žaludi jazykom, jemne ma hryzkala a ja som už zasa stál v plnej kráse. Zrazu bola i Mirka nahá. Položila ma na chrbát a bez pýtania sa na mňa posadila. Jej kundička bola nádherne úzka.

Divoká jazda

Začala sa divoká jazda. Martina nás pritom sledovala a robila sa prstami. Mirka jazdila čím ďalej, tým rýchlejšie a za chvíľku sa urobila. Slastne stenala, ľahla si vedľa mňa a začala sa bozkávať s Martinou. Nenápadne ju posúvala smerom k môjmu penisu. Ja som nelenil, roztiahol som jej kundičku a vošiel som do nej. Vykríkla, pretože to ešte nečakala, ale ihneď začala spolupracovať. Jazdila na mne a Mirka mi sadla na tvár. Jazykom som vchádzal do jej kundičky najhlbšie ako sa dalo. Počul som, ako obidve stenajú od rozkoše. Sexovali sme asi pol hodiny a obidve dievčatá sa niekoľkokrát vystriedali a urobili. Ale potom to prišlo aj na mňa. Položil dievčatá vedľa seba, kľakol som si na ne a po niekoľkých oliznutiach ich nadržanými jazykmi som ich obidve postriekal. Potom som im zaplatil a každý sme šli vlastnou cestou. Ak však ešte niekedy nájdem od jednej z nich niekde sex inzerát, určite sa im ozvem.